דף ראשי

איגוד הכדורסל בישראל ועיריית תל אביב יפו שמחים לבשר על ליגת כדורסל של 3*3, שתיערך לראשונה בישראל בניהול ובהובלתו של איגוד הכדורסל בישראל ובשיתוף עיריית תל אביב. ליגת 3*3 תתקיים במהלך יולי 2020 בין התאריכים 19-28 בשעות אחה”צ והערב, וצפויים להשתתף בה כ-1,000 שחקניות ושחקנים בכל הגילאים, אשר ייקחו חלק בליגה ב-7 קטגוריות שונות, שבכל קטגוריה עד 32 קבוצות. ליגת ה-3×3 תתקיים במגרשי הכדורסל של “ספורטק תל אביב”, שתספק חווית כדורסל שטרם נראתה בישראל. איגוד הכדורסל ועיריית תל אביב מזמינים אתכם, שחקני ושחקניות הכדורסל, אלו המשחקים במהלך העונה בליגות הכדורסל של האיגוד וגם אלו שלא רשומים ואוהבים לשחק כדורסל, לבוא להקים לכם קבוצה, להירשם ולהשתתף בליגת ה-3×3 של ישראל. 

ליגת ה-3×3 תחל בתאריך ה- 19.7.2020 ותימשך כשבוע וחצי. בשלב ראשון המשחקים ייערכו בשיטת ליגה, כל קטגוריה תחולק ל-8 בתים, שבכל בית 4 קבוצות. בסבב המשחקים, כל קבוצה תשחק מול קבוצה אחרת בבית שלה פעמיים, מה שמבטיח לכל קבוצה לפחות 6 משחקים. בסיומו של השלב הראשון, שתי הקבוצות הראשונות מכל בית יעברו לשלב הבא, שזה ישוחק בשיטת “נוק-אאוט”, המנצחת עוברת לשלב הבא וזאת עד הגעת שתי קבוצות למשחק הגמר, שבסיומו תוכתר הקבוצה האלופה. ההרשמה לליגת ה-3×3 מוגבלת לכמות הקבוצות שיכולות להירשם. כל קטגוריה תהיה מורכבת מעד 32 קבוצות, כך ההרשמה והכניסה לליגה הן 32 הקבוצות הראשונות שתרשמנה ותסדרנה את נושא התשלום הן אלו שתחלנה להשתתף בליגה.

כל המשחקים יצולמו ויהיה ניתן לגשת אליהם מאתר זה.  בשלבים הסופיים של הליגה יעברו המשחקים למגרשי פיב”א רשמים של 3×3 אשר יורכבו במיוחד לאירוע במתחם הספורטק ומשחקים אלו ישודרו בערוץ הספורט של ישראל.