I am Loader!

3×3 ישראל

תמונה ארז

בשיתוף מנהלת הליגה הלאומית והאגף המקצועי של איגוד הכדורסל

לוח משחקים

מחזור א'

אולם זיסמן, רמת גן, 27.10.2020

בית A - לוח משחקים

תאריךאירועזמן / תוצאה
2020-10-27 15:00:0927/10/2020 הפועל גליל עליון מול הפועל עכו 15:00:093:00 pm
2020-10-27 15:15:0527/10/2020 מכבי קרית-מוצקין מול עירוני קרית-אתא 15:15:053:15 pm
2020-10-27 15:30:0627/10/2020 הפועל גליל עליון מול מכבי קרית-מוצקין 15:30:063:30 pm
2020-10-27 15:45:1327/10/2020 הפועל עכו מול עירוני קרית-אתא 15:45:133:45 pm
2020-10-27 16:00:1527/10/2020 הפועל גליל עליון מול עירוני קרית-אתא 16:00:154:00 pm
2020-10-27 16:15:3627/10/2020 הפועל עכו מול מכבי קרית-מוצקין 16:15:364:15 pm
2020-11-11 20:05:5111/11/2020 עכו מול נתניה 20:05:518:05 pm

בית B - לוח משחקים

תאריךאירועזמן / תוצאה
2020-10-27 15:00:1927/10/2020 הפועל עפולה מול מכבי הוד השרון 15:00:193:00 pm
2020-10-27 15:15:0527/10/2020 עירוני רעננה מול אליצור עירוני נתניה 15:15:053:15 pm
2020-10-27 15:30:5127/10/2020 הפועל עפולה מול עירוני רעננה 15:30:513:30 pm
2020-10-27 15:45:5627/10/2020 מכבי הוד השרון מול אליצור עירוני נתניה 15:45:563:45 pm
2020-10-27 16:00:3827/10/2020 הפועל עפולה מול אליצור עירוני נתניה 16:00:384:00 pm
2020-10-27 16:15:2727/10/2020 מכבי הוד השרון מול עירוני רעננה 16:15:274:15 pm

בית C - לוח משחקים

תאריךאירועזמן / תוצאה
2020-10-27 16:30:2627/10/2020 א.ס רמת השרון מול הפועל רמת גן גבעתיים 16:30:264:30 pm
2020-10-27 16:45:4327/10/2020 מכבי עירוני ר”ג מול נבחרת העתודה 16:45:434:45 pm
2020-10-27 17:00:4627/10/2020 א.ס רמת השרון מול מכבי עירוני ר”ג 17:00:465:00 pm
2020-10-27 17:15:1227/10/2020 הפועל רמת גן גבעתיים מול נבחרת העתודה 17:15:125:15 pm
2020-10-27 17:30:4827/10/2020 א.ס רמת השרון מול נבחרת העתודה 17:30:485:30 pm
2020-10-27 17:45:0827/10/2020 הפועל רמת גן גבעתיים מול מכבי עירוני ר”ג 17:45:085:45 pm

בית D - לוח משחקים

תאריךאירועזמן / תוצאה
2020-10-27 16:30:3227/10/2020 אליצור איתו אשקלון מול מכבי אשדוד 16:30:324:30 pm
2020-10-27 16:45:5527/10/2020 אליצור יבנה מול הפועל חבל מודיעין 16:45:554:45 pm
2020-10-27 17:00:1827/10/2020 אליצור איתו אשקלון מול אליצור יבנה 17:00:185:00 pm
2020-10-27 17:15:4627/10/2020 מכבי אשדוד מול הפועל חבל מודיעין 17:15:465:15 pm
2020-10-27 17:30:2427/10/2020 אליצור איתו אשקלון מול הפועל חבל מודיעין 17:30:245:30 pm
2020-10-27 17:45:0527/10/2020 מכבי אשדוד מול אליצור יבנה 17:45:055:45 pm

תוצאות משחקים

בית A

  1. הפועל גליל עליון – הפועל עכו / 22 : 9
  2. עירוני קרית אתא – מכבי קרית מוצקין / 14 : 17
  3. מכבי קרית מוצקין – הפועל גליל עליון / 13 : 14
  4. הפועל עכו – עירוני קרית אתא /  21 : 17
  5. הפועל גליל עליון –  עירוני קרית אתא / 18 : 21
  6. הפועל עכו – מכבי קרית מוצקין / 11 : 21

בית B

  1. הפועל עפולה – מכבי הוד השרון / 7 :19
  2. אליצור נתניה  – עירוני רעננה / 13 : 9
  3. עירוני רעננה – הפועל עפולה / 18 : 21
  4. מכבי הוד השרון – אליצור נתניה /  12 : 18
  5. הפועל עפולה – אליצור נתניה / 10 : 20
  6. מכבי הוד השרון – עירוני רעננה / 9 : 10

בית C

  1. א.ס רמה”ש – הפועל ר”ג גבעתיים / 16 : 15
  2. נבחרת העתודה – עירוני ר”ג / 13 : 15
  3. עירוני ר”ג – א.ס רמה”ש / 12 : 17
  4. הפועל ר”ג גבעתיים – נבחרת העתודה / 15 : 12
  5. א.ס רמה”ש – נבחרת העתודה / 11 : 10
  6. הפועל ר”ג גבעתיים – עירוני ר”ג / 18 : 16

בית D

  1. א.איתו אשקלון – מכבי אשדוד /  15 : 9
  2. אליצור יבנה – חבל מודיעין / 17 : 21
  3. אליצור יבנה – א. איתו אשקלון /  7 : 16
  4.  מכבי אשדוד – חבל מודיעין / 14 : 20 
  5. א. איתו אשקלון – חבל מודיעין / 8 : 10
  6. מכבי אשדוד – אליצור יבנה / 14 : 11

טבלאות הבתים

בית A

  1. הפועל גליל עליון, 6 נק’.
  2. מכבי קרית מוצקין, 6 נק’.
  3. הפועל עכו, 4 נק’
  4. עירוני קרית אתא, 4 נק’.

בית B

  1. עירוני נתניה, 6 נק’.
  2. מכבי הוד השרון, 4 נק’.
  3. הפועל עפולה, 4 נק’.
  4. עירוני רעננה, 4 נק’

בית C

  1. א.ס רמה”ש, 6 נק’.
  2. הפועל ר”ג, 5 נק’.
  3. עירוני ר”ג, 4 נק’.
  4. נבחרת העתודה, 3 נק’.

בית D

  1. חבל מודיעין , 6 נק’.
  2. אליצור איתו אשקלון, 5 נק’.
  3. מכבי אשדוד, 4 נק’.
  4. אליצור יבנה, 3 נק’.

משחקי רבע הגמר

  1. א.ס רמה”ש – מכבי קרית מוצקין / 12 : 14
  2. אליצור איתו אשקלון – אליצור נתניה / 10 : 12 
  3. הפועל חבל מודיעין – מכבי הוד השרון / 14 : 16
  4. הפועל גליל עליון – הפועל ר”ג גבעתיים / 12 : 15

משחקי חצאי הגמר

  1. עירוני נתניה – מכבי קרית מוצקין / 14 : 15
  2. הפועל ר”ג גבעתיים – מכבי הוד השרון / 8 : 7

משחק הגמר

הפועל ר”ג גבעתיים – מכבי קרית מוצקין 14: 12

תמונות מחצי הגמר והגמר

סל הניצחון שהעלה את מכבי קרית מוצקין לגמר